Aktivity v okolí

Exkluzivita Villy Garden spočíva práve v jej lokalite. Je situovaná v pokojnej časti mesta Poprad, avšak na dosah ku všetkým vyhľadávaným miestam. Po príchode do našej villy si pokojne môžete odparkovať auto a po okolí sa pohybovať pešo. Do centra mesta vám chôdza bude trvať okolo 5 minút, rovnako blízko máte aj do Aquaparku Aquacity, do predajne Lidl, k hokejovému a futbalovému štadiónu. Blízko našej villy sa nachádza aj cyklistický chodník, rybník v mestskej časti Spišská sobota, malá nástupná zastávka ŽSSK, ako aj zastávka MHD Poprad.

AquaCity Poprad

AquaCity Poprad

Najväčší relaxačno-športový komplex s wellness centrom a geotermálnou vodou v regióne Spiša. Je celoročne prevádzkovaný a patrí medzi najvyhľadávanejšie aquaparky na Slovensku.

Viac informácií
AquaCity Poprad

Belianska jaskyňa

Táto jaskyňa v Tatranskom národnom parku patrí medzi najdlhšie sprístupnené i najviac navštevované. Jej návšteva trvá asi 70 minút a teplota sa pohybuje v rozmedzí 5-6 °C.

Viac informácií
AquaCity Poprad

Červený kláštor

Obec na hranici s Poľskom, na brehu rieky Dunajec. Preslávila ju národná kultúrna pamiatka - Kartuziánsko-Kamalduský kláštor zo 14. storočia zasadený pod pohorím Tri koruny. Obec je známa aj splavom drevenými plťami cez Prielom Dunajca či možnosťou výstupu na skalné veže Tri koruny.

Viac informácií
AquaCity Poprad

Chata plesnivec

Je jedinou vysokohorskou a obývanou chatou v Belianskych Tatrách, ktorá je cieľom krásnej a nenáročnej túry. Týči sa v závere Doliny Siedmych prameňov, pod Bujačím vrchom. Výstup sa môže konať z Tatranskej kotliny alebo z Kežmarských žľabov.

Viac informácií
AquaCity Poprad

Kežmarský hrad

Tzv. mestský hrad postavený priamo v centre Kežmarku je jeho dominantou a turisticky vyhľadávanou lokalitou. Jeho špecifikom sú neobyčajne zachovalé hradné múry.

Viac informácií
AquaCity Poprad

Levoča

Toto mesto je doslova kultúrno-historickou perlou medzi mestami Slovenska. Nachádza sa na východe Spiša a medzi turistami je obľúbené vďaka svojej histórii, množstvu pamiatok i nádhernému námestiu. Od roku 2009 je zapísaná v zozname pamiatok UNESCO.

Viac informácií
AquaCity Poprad

Ľubovniansky hrad

Hrad týčiaci sa nad mestom Stará Ľubovňa je známy aj skanzenom, ktorý sa rozlieha priamo pod ním. Je ideálnym miestom na prechádzku s historickou atmosférou, kde vás po ceste sprevádzajú ukážky ľudovej architektúry Spiša a Šariša.

Viac informácií
AquaCity Poprad

Pieniny

Sú územím národného parku Pieniny a miestom, kde návštevníci prichádzajú navštíviť obce so zachovalou ľudovou architektúrou či zažiť splavovanie Dunajca na plti od Červeného kláštora po Lesnicu.

Viac informácií
AquaCity Poprad

Slovenský raj

Patrí medzi najrozmanitejšie prírodné oblastí Spiša so zachovanou prírodnou krajinou, krasovými planinami, množstvom jaskýň, roklinami a tiesňavami s pôvabnými vodopádmi.

Viac informácií
AquaCity Poprad

Spišský hrad

Národná kultúrna pamiatka Slovenska sa týči na vápencovej skale a vládne Spišskej kotline. Je najrozsiahlejším hradom v strednej Európe, ktorý po výstupe ponúka neopakovateľné výhľady, nie len na panorámu Tatier.

Viac informácií
AquaCity Poprad

Štrbské pleso

Najnavštevovanejšie miesto vo Vysokých Tatrách. Ikonické pohľady na majestátne štíty, plavba člnom po jazere či štartovací bod najkrajších trás v Tatrách - vyberte si sami, čo vás láka najviac.

Viac informácií
AquaCity Poprad

Vysoké Tatry

Najvyhľadávanejšia turistická oblasť na Slovensku, vyhlásená za najvýznamnejšiu letnú európsku destináciu. Počas zimy Tatry lákajú športových nadšencov na množstvo svahov.

Viac informácií

Máte záujem o rezerváciu?

Kontaktujte nás priamo a rezervujte si pobyt v komfortnom apartmáne ešte dnes. Naša Villa Garden je miestom, kde strávite dokonalé chvíle oddychu.